Skin Med
Odkryj w sobie piękno
Infolinia
   

Personel

 

 

 

7ia

 dr n.med. Aleksandra Grzanka

 

Studia medyczne ukończyła w 2001 roku na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Po stażu podyplomowym rozpoczęła pracę w Klinice Dermatologii Szpitala im. A. Jurasza w Bydgoszczy oraz podjęła studia doktoranckie w Collegium Medicum. Stopień doktora nauk medycznych uzyskała w 2008 roku z zakresu medycyny w temacie chłoniaków skóry. W latach 2007-2010 związana zawodowo z Collegium Medicum w Bydgoszczy, jako asystent, a następnie jako adiunkt w Klinice Dermatologii i kierownik Pracowni Biologii Molekularnej Skóry.

Równolegle poszerzała swoją wiedzę kliniczną na oddziale uzyskując w 2009 roku tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Od 2003 roku pracuje w Klinice Dermatologii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. A Jurasza. Podczas pracy w Klinice uzyskała umiejętność oceny dermoskopowej znamion, oraz oceny dermatopatologicznej wycinków skóry, co pomaga w postawieniu diagnozy w trudnych przypadkach i rozpoczęciu właściwego leczenia. Swoją wiedzę dermatologiczną i wysokie kwalifikacje wykorzystuje również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Jest współautorem kilkunasu artykułów w czasopismach polskich i zagranicznych, stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w zjazdach i konferencjach naukowo- szkoleniowych .

 

malek

lek. med. Andrzej Małek

specjalizacja ginekolog - położnik

Wykształcenie:
Akademia Medyczna w Gdańsku 1982 r.Specjalizacja I stopień z położnictwa i ginekologii 1986 r.Specjalizacja II stopień z położnictwa i ginekologii 1989 r.

Praca:Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy, Oddział Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii (1982-2008);
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy, zastępca dyrektora ds. medycznych (1998-2000);Od 2009 roku Szpital MSW w Bydgoszczy Oddział Położnictwa , Patologii Ciąży i Ginekologii - zastępca ordynatora;Centrum Medyczne Gizińscy w Bydgoszczy Oddział Ginekologiczny;Centrum Medyczne Zachód w Bydgoszczy Oddział Ginekologiczny;Gabinet prywatny - Specjalistyczna Praktyka Lekarska Bydgoszcz ul. Pszczelna 30.

 

 

lek. med. Jan Przybylski

specjalsta ginekolog - położnik 

Wykształcenie:

Akademia Medyczna w Poznaniu 1978 r. Specjalizacja w zakresie ginekologii i położnictwa 1986r.

Pracą związany z Nowym Szpitalem w Nakle i Szubinie na oddziale ginekologii i położnictwa oraz w prywatnych gabinetach lekarskich.

 

lek. med. Izabela Kosztulska

specjalista laryngolog

 Cezary Haat

 

 

 

 lek. med. Cezary Hałat

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył uczelnię w 1987 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było złożenie w 1995 roku egzaminu specjalizacyjnego i zdobycie tytułu specjalisty II stopnia z zakresie chirurgii ogólnej. Jest członkiem Kujawsko-Pomorskiej Izby Lekarskiej w Toruniu. Od 10 lat obejmuje stanowisko ordynatora w Oddziale Chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Chełmży.

Osiągnięcia lekarza Lek. med. Cezary Hałat to specjalista chirurgii ogólnej II stopnia mogący się poszczycić ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. Od początku swojej kariery zawodowej przykłada dużą wagę do podnoszenia kwalifikacji. Systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach doskonalących, zdobywając dzięki temu kolejne dyplomy i certyfikaty oraz uprawnienia do stosowania nowatorskich metod leczenia. Wśród ukończonych przez niego szkoleń i warsztatów można wymienić kursy poświęcone tematyce stosowania toksyny botulinowej i preparatu Macrolane oraz technik implantacji kolagenu. Zajmuje się kwalifikowaniem na zabiegi chirurgiczne, w tym na liposukcję, operacyjną korektę uszu i inne

Certyfikaty ->


2ia

Kamila Bogdanowicz-Janicka

Licencjonowany Kosmetolog - Kierownik Kliniki Skin-Med.

 

Ukończyła Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

 

 

Certyfikaty ->

3ia

mgr Natalia Górska

Kosmetolog

 

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie  Mikołaja Kopernika, Collegium Medicum w Bydgoszczy na kierunku kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach pielegnacyjnych oraz leczniczych na twarz jak i całe ciało. Zdobyta wiedzę i umiejętności codziennie wykorzystuje w swojej pracy zawodowej. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

 

 Certyfikaty ->

 

1ia

mgr Weronika Wolf 

Kosmetolog

 

Ukończyła Wyższa Szkołę Umiejętności Społecznych w Poznaniu na wydziale Kosmetologii. Swoja wiedzę zdobyta na studiach od lat skutecznie wykorzystuje w pracy zawodowej. Bogate doświadczenie i umiejetności daja gwarancję kompleksowego i profesjonalnego wykonania zabiegu. Systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach zarówno z medycyny estetycznej jak i kosmetologii laserowej podnoszac swoje kwalifikacje zawodowe.

 

5ia

mgr Agata Dropiewska 

Fizjoterapeutka 


Absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Wiedzę zdobyta na studiach wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentami.  

 

 

 

mgr Aleksandra Żmijewska   

 Kosmetolog

 

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pierwszy stopień studiów na kierunku kosmetologia ukończyła w 2013 r. Stopień naukowy magistra kosmetologii uzyskała w czerwcu 2015 r. Wiedzę zdobyta na studiach wykorzystuje w codziennej pracy. Bierze udział w licznych szkoleniach i kursach poszerzajac zakres swojej wiedzy i umiejętności. 

 

  

mgr Paulina Andrzejewska

Dietetyk

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy, specjalizacja dietoterapia.

Doświadczenie zdobywała   w  poradniach dietetycznych w Bydgoszczy i Chełmnie oraz w szpitalach uniwersyteckich. Uczestniczka wielu konferencji min "Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego” w Rogowie, czy „V Zjazdu Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością - Czy Otyłość Ma Płeć?” w Białymstoku i wielu innych. Bardzo bliska jest jej promocja zdrowia oraz edukacja żywieniowa. Jako laureatka konkursu żywieniowego Nestle jest autorką projektu żywieniowego z zakresu żywienia kobiet.  W kręgu jej bliskich zainteresowań zawodowych jest dietoterapia chorób cywilizacyjnych  oraz dietoterapia dietą bezglutenową –w badaniach naukowych zajmowała się pacjentami chorymi na celiakię.

 

  

 

 

Promocje

LIGHT SHEER DUET już od 100 zł oraz pakiet 6 zabiegów w cenie 4

LASER FRAKCYJNY CO2 od 200 zł

Polecane produkty

Polecane zabiegi

Oferta dla firm
Zabiegi dla Mężczyzn

Wirtualna wycieczka po kliniece Skin-Med

Zdjęcia Kliniki

 
01-skin-med-bydgoszcz.jpg03-skin-med-w-bydgoszczy.jpg05-klinika-skin-med-bydgoszcz.jpg07-klinika-skin-med-w-bydgoszczy.jpg11-skinmed-kosmetologia-bydgoszcz.jpg14-skin-med-kosmetologia-laserowa-bydgoszcz.jpg15-skinmed-ginekologia-estetyczna.jpg16-skin-med-ginekologia-estetyczna.jpg18-skinmed-bydgoszcz-klinika.jpg

AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Kontakt

ul Jagiellońska 109 I p
(na przeciwko Media Markt),
85-089 Bydgoszcz
tel. 515 515 300 / 516 005 991/ 52 388 08 16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy:
pon.- pt. 09:00-19:00,
sob. 09:00-14:00

Facebook

Bądź na bieżąco

PODAJ ADRES E-MAIL,
ABY OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE INFORMACJE