Skin Med
Odkryj w sobie piękno
Infolinia
   

Laserowe leczenie chrapania

Laserowe leczenie chrapania

FotonaNightLase to szybka i bezinwazyjna metoda podnosząca komfort i jakość snu. Zabieg dzięki zastosowaniu promienia laserowego Er:Yag o delikatnym, powierzchownym działaniu, zmniejsza występowanie bezdechów oraz głośność (inensywność chrapania ). Przy zabiegu nie jest wymagane znieczulenie. Podczas terapii światło lasera podgrzewa tkankę, która zwiększa swoją gęstość i usztywnia tkanki co skutkuje zmianą ukształtowania podniebienia. Zabieg nie wymaga nacinania tkanek gardła i podniebienia.

Efekty:

Efekt likwidacji chrapania pojawia się stopniowo , pierwsze zmiany można zauważyć po miesiącu. Już po pierwszym zabiegu jest widoczna znaczna poprawa jednak zalecamy wykonanie serii 3 zabiegów w okresie 6 tygodni. Po zabiegu pacjent może odczuwać lekki dyskomfort związany z podrażnieniem gardła, który ustępuje po kilku dniach.

 

Laserowe leczenie chrapania

Bezpieczny

Laserowe leczenie chrapania, to zabieg w pełni bezpieczny i niezagrażający zdrowiu, czy życiu pacjenta.

Bezbolesny

Leczenie chrapania metodą NightLase jest w pełni bezbolesne.

Skuteczny

Zabieg laserowy jest jednym z najabrdziej skutecznych sposobów na chrapanie u dorosłych.

Laserowe leczenie chrapania

FOTONA LIGHTWALKER

Zastosowanie urządzenia LightWalker ST-E powoduje, że procedury trwają zazwyczaj krócej, są łatwiejsze w wykonaniu i bardziej skuteczne. Laseroterapia z natury ma charakter mało inwazyjny, a LightWalker ST-E przenosi tę koncepcję w nowy wymiar. Praca z laserem jest mniej stresująca dla pacjenta, ponieważ ból i krwawienie są minimalne, o ile w ogóle wystąpią. Lasery LightWalker ST-E są tak delikatne podczas opracowywania ubytku i w trakcie większości procedur na tkankach twardych, że pacjenci rzadko wymagają jakiegokolwiek znieczulenia. Światło lasera umożliwia bezkontaktową pracę bez towarzyszącego dźwięku borowania, co stwarza o wiele bardziej komfortowe warunki dla pacjentów, zwłaszcza dzieci.

Promocje

LIGHT SHEER DUET już od 100 zł oraz pakiet 6 zabiegów w cenie 4

LASER FRAKCYJNY CO2 od 200 zł

Polecane produkty

Polecane zabiegi

Oferta dla firm
Zabiegi dla Mężczyzn

Wirtualna wycieczka po kliniece Skin-Med

Zdjęcia Kliniki

 
01-skin-med-bydgoszcz.jpg03-skin-med-w-bydgoszczy.jpg05-klinika-skin-med-bydgoszcz.jpg07-klinika-skin-med-w-bydgoszczy.jpg11-skinmed-kosmetologia-bydgoszcz.jpg14-skin-med-kosmetologia-laserowa-bydgoszcz.jpg15-skinmed-ginekologia-estetyczna.jpg16-skin-med-ginekologia-estetyczna.jpg18-skinmed-bydgoszcz-klinika.jpg

AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Kontakt

ul Jagiellońska 109 I p
(na przeciwko Media Markt),
85-089 Bydgoszcz
tel. 515 515 300 / 516 005 991/ 52 388 08 16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy:
pon.- pt. 09:00-19:00,
sob. 09:00-14:00

Facebook

Bądź na bieżąco

PODAJ ADRES E-MAIL,
ABY OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE INFORMACJE