Skin Med
Odkryj w sobie piękno
Infolinia
   

Ginekologia estetyczna

Medycyna estetyczna rozwija się w zawrotnym tempie rozszerzając swoje obszary o ginekologię estetyczną.

Zabiegi te dodają Kobietom pewności siebie, pomagają pozbyć się dyskomfortu oraz poprawiają samoocenę.

Schorzenia, które do tej pory były leczone tylko operacyjnie, z okresem długiej rekonwalescencji i znieczuleniem ogólnym, wyparła bezinwazyjna metoda laserowa przeprowadzana przez lekarzy ginekologów. Problem wysiłkowego nietrzymania moczu lub dyskomfortu intymnego związany z menopauzą, porodem (brak satysfakcji seksualnej) może zostać wyeliminowany bez potrzeby rekonwalescencji, szybko i bezboleśnie.

Dzięki zabiegom oferowanym w naszej Klinice pomożemy zrewitalizować Twoje miejsca intymne.

Leczenie nietrzymania moczu

Wysiłkowe nietrzymanie moczu

W leczeniu nietrzymania moczu wykorzystuje się laser Er - YAG Fotona, który powoduje wzmocnienie ścianek pochwy, powięzi wewnątrzmiedniczej oraz obszar ujścia cewki moczowej. Wiązka laserowa stymuluje włókna kolagenowe śluzówki, co w efekcie prowadzi do ich namnażania i wzmocnienia. Następuje obkurczenie tkanek poddanych zabiegowi, co prowadzi do zmniejszenia kąta nachylenia cewki moczowej i przywraca jej normalną funkcjonalność.

Więcej...

Rewitalizacja pochwy - Laser Fotona

Rewitalizacja pochwy

Metoda przeciwdziałająca powstawaniu zespołu rozluźnienia pochwy. Zespół rozluźnienia pochwy to dolegliwość, która w szczególności dotyka panie po porodach, zwłaszcza wielokrotnych. Dla wielu kobiet zespół rozluźnienia pochwy stanowi poważny problem w kontaktach intymnych, co zazwyczaj powoduje spadek lub całkowitą utratę satysfakcji seksualnej.

Więcej...

Laserowe obkurczanie pochwy - Laser Fotona

Rewitalizacja pochwy

Laserowe obkurczanie pochwy to najnowsza metoda, która nie wymaga operacji.Do zabiegu wykorzystuje się laser Er - YAG Fotona, który oddziałuje na ścianki pochwy. To tzw. fototermiczne, nieablacyjne napięcie i obkurczenie pochwy.Jest bardzo bezpieczna i nie niesie za sobą żadnego ryzyka powikłań.

Więcej...

Zmniejszanie warg sromowych - Protege Intima

Protege Intima

Protege / ExilisIntima to zabieg dzięki, któremu wargi sromowe obkurczają się a satysfakcja seksualna wzrasta- bez bólu, bez rekonwalescencji oraz bez dyskomfortu pacjentek.

Więcej...

Ujędrnianie warg sromowych - IntimaLase

Protege Intima

IntimaLase to nowatorska, unikalna, nieinwazyjna i opatentowana terapia ujędrniania warg sromowych i pochwy laserem Er:YAG. Metoda bazuje na fototermicznym napięciu i obkurczeniu kanału pochwy. Wskazaniami do leczenia jest utrata optymalnej struktury pochwy oraz otaczających tkanek na skutek porodów oraz naturalnych procesów starzenia. Zabieg jest efektywny, bezpieczny, a przy tym prosty do wykonania.

Więcej...

Promocje

LIGHT SHEER DUET już od 100 zł oraz pakiet 6 zabiegów w cenie 4

LASER FRAKCYJNY CO2 od 200 zł

Polecane produkty

Polecane zabiegi

Oferta dla firm
Zabiegi dla Mężczyzn

Wirtualna wycieczka po kliniece Skin-Med

Zdjęcia Kliniki

 
01-skin-med-bydgoszcz.jpg03-skin-med-w-bydgoszczy.jpg05-klinika-skin-med-bydgoszcz.jpg07-klinika-skin-med-w-bydgoszczy.jpg11-skinmed-kosmetologia-bydgoszcz.jpg14-skin-med-kosmetologia-laserowa-bydgoszcz.jpg15-skinmed-ginekologia-estetyczna.jpg16-skin-med-ginekologia-estetyczna.jpg18-skinmed-bydgoszcz-klinika.jpg

AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Kontakt

ul Jagiellońska 109 I p
(na przeciwko Media Markt),
85-089 Bydgoszcz
tel. 515 515 300 / 516 005 991/ 52 388 08 16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapraszamy:
pon.- pt. 09:00-19:00,
sob. 09:00-14:00

Facebook

Bądź na bieżąco

PODAJ ADRES E-MAIL,
ABY OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE INFORMACJE